• Nowy

TENZI QUARTZ RELOADER 300ML POWŁOKA CERAMICZNA

33,99 zł
Brutto
Ilość

Quartz Reloader Zabezpieczenie karoserii, odnawianie powłok

Innowacyjne mleczko kwarcowo-ceramiczne, które tworzy na zabezpieczanej powierzchni silnie hydrofobową warstwę z dodatkowym efektem super poślizgu. Poprawia też połysk i głębię koloru.  Preparat najlepiej stosować co pół roku do rewitalizacji powłok ceramicznych na lakierze lub felgach, ale może być używany także jako samodzielne zabezpieczenie. Idealnie wypełnia mikropory, dzięki czemu powierzchnia zyskuje dodatkowy połysk i gładkość. Ten poślizg znacząco utrudnia przywieranie brudu i spowalnia zużywanie się powłoki ceramicznej, albo samego lakieru, jeśli produkt aplikowany był jako samodzielne zabezpieczenie.

Sposób użycia:

  1. Przed nałożeniem preparatu należy odpowiednio przygotować powierzchnię, czyli dokładnie ją wyczyścić, umyć i wysuszyć.
  2. Odtłuszczamy lakier.
  3. Aplikatorem rozprowadzamy mleczko po pierwszym elemencie karoserii.
  4. Od razu po naniesieniu przechodzimy do polerowania szmatką z mikrofibry. Staramy się nie dociskać jej zbyt mocno. Nie należy czekać zbyt długo, bo polerowanie stanie się trudne.
  5. Powtarzamy nakładanie i polerowanie na kolejnych elementach.
  6. Po zakończeniu aplikacji pozostawiamy produkt do wyschnięcia na minimum 4 godziny.

UWAGA! Temperatura otoczenia podczas aplikacji i wysychania powinna być wyższa niż 15°C. Nie pracujemy na powierzchni nagrzanej, ani w pełnym słońcu.

Detailer CARNAUBA WAX - Innowacyjna formuła na bazie carnauby. Znakomity efekt wybłyszczenia karoserii. Hydrofobowa powłoka zabezpiecza lakier przed korozją i czynnikami atmosferycznymi. Produkt wnika w lakier i wypełnia mirkorysy, a także zwiększa intensywność barwy lakieru. Produkt w pakiecie z aplikatorem oraz szmatką z mikrofibry.

ZASTOSOWANIE:

  • quickdetailer
  • superpołysk
  • zabezpieczanie przed UV

Numer katalogowy oryginału:

Numer katalogowy zamiennika:
Tenzi
AD205

1 inny produkt w tej samej kategorii: