Płyn do dezynfekcji rąk K2 Alcosept 770ml

19,81 zł
Brutto
Ilość

K2 ALCOSEPT jest gotowym do użycia płynem antybakteryjnym na bazie alkoholu, do higienicznej dezynfekcji rąk, o skutecznym działaniu bakteriobójczym, grzybobójczym i wirusobójczym. Stworzony do stosowania w sytuacjach i miejscach wymagających zachowania wysokiego poziomu higieny. Pomaga wszędzie tam, gdzie umycie rąk jest utrudnione. Zabija 99% wirusów i bakterii. Działa skutecznie wobec wirusów osłonkowych – niszczy koronawirusy. Wysycha bez konieczności wcierania, zaraz po roztarciu na dłoniach. Zawiera aloes. Nie wysusza rąk. Może być stosowany do rąk jak i do powierzchni. PRODUKT POLSKI.

Przeznaczenie:

- dom – dla osób dorosłych, do użycia w celu higienicznej dezynfekcji dłoni

- ośrodki zdrowia, szpitale, laboratoria – dla personelu medycznego, pacjentów, osób odwiedzających, które przebywają na terenie danej placówki

- domy opieki, hospicja – dla opiekunów, podopiecznych i odwiedzających

- salony kosmetyczne, fryzjerskie, tatuażu – dla kosmetyczek, fryzjerów i tatuażystów do stosowania przed wykonywaniem zabiegów

- placówki oświatowe – dla nauczycieli, wychowawców i pracowników administracji

- sklepy i punkty usługowe – dla sprzedawców oraz klientów

- kluby fitness, siłownie – dla personelu oraz klientów

- biura i urzędy – dla pracowników, pracowników firm współpracujących oraz interesantów

Zawiera substancje czynne: Etanol: 70g / 100g

Nr pozwolenia na obrót: 0124/TP/2020

Sposób użycia:

K2 Alcosept należy stosować bez rozcieńczenia, bezpośrednio na skórę rąk. Podczas dezynfekcji ręce powinny być cały czas zwilżone środkiem. W celu uzyskania higienicznej dezynfekcji rąk:

- wcierać 3 ml preparatu przez minimum 30 sekund na uprzednio umyte ręce. Czynność powtórzyć. Czas kontaktu powinien wynieść 60 sekund (2 razy po 30 sekund).


Numer katalogowy oryginału:

Numer katalogowy zamiennika:
K2

14 innych produktów w tej samej kategorii: