OPLEX.pl to specjalistyczny sklep części oryginalnych i zamiennych do samochodów marki Opel i Ford.
Zajmujemy się wieloletnią sprzedażą części do Opla i Forda w Łodzi.

Firma powstała w 1995 roku, od początku istnienia była ukierunkowana na sprzedaż części do samochodów Opel , w 2015 roku poszerzyliśmy ofertę o części do samochodów Ford

Wykwalifikowany personel z kilku, a nawet kilkunastoletnim stażem w Oplex.pl gwarantuje klientom profesjonalną obsługę i fachowe doradztwo w doborze odpowiednich części, oryginalnych lub wysokiej jakości sprawdzonych zamienników.

Firma OPLEX jest zrzeszona w sieci klubu handlowego OPEL oraz FORD, co daje gwarancję bardzo konkurencyjnych i atrakcyjnych cen części oryginalnych dostępnych w sieci General Motors , Motorcraft

Wieloletnie doświadczenie oraz współpraca z warsztatami i serwisami dały nam dużą wiedzę na temat zalet i wad samochodów marki Opel i Ford. Nasi klienci mogą liczyć na wiele cennych porad i wskazówek jak radzić sobie z usterkami występującymi w poszczególnych modelach samochodów.

Dla potwierdzenia Naszej reputacji jako sklepu on-line jest aktualna i ciągła profesjonalna sprzedaż w serwisie Allegro.pl jako: oplex_pl posiadanie 99.9% pozytywnych opinii.

Przed zakupem prosimy zapoznać się z regulaminem zakupów.